![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgh51NhB9W6PICMMX0QOMgb8HJazn72EIqSsNhL0yqVf4D_zP71USf3eL-rB9xQb_zhfSZc1xa5bYJ8LeV-xZKBsP5SciE56ai5qUgjdnaDzpzwXxMFGWzxAlG-kFyneUXckW4CIyDMfK9U/s320/27336386_418292401962064_3604179058168024708_n.jpg)
Το βιβλιοπωλείο Επί λέξει και η ομάδα Rinascimento σας προσκαλούν στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12/2/2018 στις 19:30, στον χώρο του βιβλιοπωλείου, Ακαδημίας 32 &Λυκαβηττού, με προσκεκλημένη ομιλήτρια την κοινωνιολόγο και συγγραφέα Δήμητρα Αναστασιάδου και θέμα: Γυναικείος λόγος στην τραγωδία: έρως, θάνατος. Η εκδήλωση εντάσσεται στον 2o κύκλο ομιλιών που οργανώνεται από την ομάδα Rinascimento με γενικό θέμα: Περί φιλίας και έρωτος: από τους Έλληνες τραγικούς μέχρι τον Wilhelm Reich.
Ιστοσελίδα:
http://www.epistemeacademy.org/rinascimento/
E-mail:
group.rinascimento@gmail.com
Επί Λέξει Βιβλιοπωλείο Ακαδημίας 32 & Λυκαβηττού, 106 72 Athens, Greece